KONST / Litografier / Litografiska tavlor 15763596
nr 1576 3596
Litografiska tavlor
2 st, modell äldre, Julmotiv, yttermått inklusive ram: 67x50 & 50x67 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:18:46
6/11 18:13:46